Важелі карбюратора пластмасові к-кт 168F/170F
Артикул: 207529
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Набір пружинок для шліфування клапанів
Артикул: 999753
є в наявності
Набор инструментов 1/4, 46 ед., Cr-V
Артикул: ET-8046
є в наявності
Набор инструментов 1/21/4, 56 ед., Cr-V
Артикул: ET-8056
Набір інструментів 8 предметів
в наявності мало
Переглянуті товари
Кольца 4T GY6 125 0,25 (?52,65) OLN
Артикул: K-5369
Манжета армированная м/б 168F (25*41*9,5/13) DIGGER
Артикул: M-46914
Кольца 4T GY6 125 .STD (?52) AMG
Артикул: K-6164
Ролик натяжний приводного ременя Тип 2
в наявності мало
Поршень 4T GY6 125 0,50 (?53,00) SEE (#EVO)
Артикул: P-4353
Коліно глушника Matador 250cc
Прокладка центральна картера 250сс CF
Кольца 4T GY6 125 0,50 (?52,90) SUNY (mod.A)
Крышка блока двигателя м/б 168F/170F (6,5/7Hp) ZS
Артикул: D-1832
Трос сцепления МИНСК (1100mm, уп.1шт) HORZA
Артикул: S-4053
Катушка   зажигания   м/б   156F   (4Hp) AMG-2
Пружины клапанов м/б 168F/170F (6,5/7Hp) EVO
Артикул: D-320127
Кільця поршневі 60cc 44мм STD, від 10шт -10%