Датчик давления масла м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (внутренний) DIGGER
Артикул: D-555
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Кольца 4T GY6 125 .STD (?52,00) оригинал Taiwan SEE
Артикул: K-5513
є в наявності
Трос газа Honda LEAD 90 (2150mm, уп.1шт)
Артикул: T-115
є в наявності
Зчеплення 1P57QMJ Lifan
Артикул: 9302615
Клапаны (пара, голые) 4T GY6 50 (L-64.5mm) ZUNA
Артикул: G-2067
Розподільний вал
Артикул: 606014
в наявності мало
Шестерня насоса масляного Matador250cc
Поршень 4T GY6 125 0,25 (?52,75) ZYZ-MP (#VDK)
Артикул: P-2314
Поршень 4T GY6 150 0,50 (?57,90) SUNY (mod.B)
Артикул: P-6786
Поршень к-кт 168F 68mm +0,50 (H-49mm, палець 18mm)
Поршень 4T GY6 125 1,00 (?53,50) SEE (#EVO)
Поршень 4T GY6 150 .STD (?57,40) SUNY (mod.B)
Катушка генератора м/б 168F/170F (6,5/7Hp) BEST
Артикул: K-596598
Прокладки двигателя (набор) м/б 168F/170F 70mm ZS