Карбюратор м/б 177F/188F (9/13Hp) (с электромагнитным клапаном) LIBA
Артикул: K-596539
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Трубка паливна (метал) 173F
Артикул: 602756
в наявності мало
Кільця поршневі 188F 88mm STD
Артикул: 607067
є в наявності
Штанга ГРМ (толкатель)  м/б   2V188F (дизель) AMG
Артикул: S-462438
є в наявності
Карбюратор м/б 173/177F GP
Артикул: K-2920
Прокладка головки циліндра 173F 73mm, (мідь)