Шпонка колінвала 5х5х30-35mm 168F/170F
Артикул: 601201
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Прокладка редуктора 250сс CF
Артикул: 9302032
є в наявності
Кільця поршневі 168F 68mm STD
є в наявності
Ремінь B-965
Диск зчеплення проміжний 12V метал
в наявності мало
Крыльчатка генератора 4T GY6 125/150 ST
Артикул: G-3644
Поршень м/б 168F (6,5Hp) 0,50 (?68,50 p-18) ZS