Колінвал 168F/170F (D шийки-30mm, H-85mm, L-250mm) під конус
Артикул: 207442
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
У наявності мало
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Шина 6,00 -12 TT Шершавая-30% 8PR DELTA уголок LTK-12
Артикул: S-445016
є в наявності
Кольца 2T Stels 65 0,25 (?44,25 p-12) оригинал Taiwan SEE
Артикул: K-5535
є в наявності
Шестерня коленвала м/б (широкая) 168F (6,5/7Hp) EVO
Артикул: D-320132
Варіатор задній в зборі, від 2шт -5%
Артикул: 310733
Клапаны (пара, голые) м/б 156F (4Hp) UG
Артикул: K-596920
Втулка для сектора в картер 4T GY6 125/150 SHUK
Артикул: S-2877
Прокладка под цилиндр 2т d41
Ручки керма CHILD 95мм, чорні BH-139