Катушка генератора м/б 168F/170F (6,5/7Hp) BEST
Артикул: K-596598
є в наявності
Прокладки двигателя (набор) м/б 168F/170F 70mm ZS
Артикул: P-734096
є в наявності
Маховик (обгонная муфта) 4T GY6 125/150 ZUNA
Артикул: O-1967
Головка циліндра (порожня) 125cc
Артикул: 310653
в наявності мало
шестерня вторинного вала КПП Z-18
Артикул: 606114
в наявності мало
Поршень к-кт 150cc 57,4мм +1,00 (палець 15мм) Китай
Рейка паливного насосу 170F