Клапаны (пара, в сборе) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (D-25/H-64, D-24/H-62) ZS
Артикул: D-1821
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Измерительный щуп (mod. 97-9)
Артикул: I-910
є в наявності
Набор скальпелей 13 шт.   SNN
Артикул: N-291920
є в наявності
набор надфилей 6 ед.
Артикул: HT-3706
Набір інструментів 7 предметів
Артикул: 702304
в наявності мало
Набір плашок з тримачем d-M4/M5/M6/M8/M10 SD-8019
Артикул: 207352
в наявності мало
Переглянуті товари
Крыльчатка   охлаждения ЦПГ   м/б   156F   (4Hp) AMG-3
Артикул: K-598862
Натягувач ланцюга 250cc CF-MOTO
Сальники клапанів к-кт 10шт 168F/170F
Глушитель м/б 170D AMG
Артикул: Z-88694
Трос сцепления Zongshen ZUBR (1220mm) KOMATCU
Артикул: N-282718
Стартер ручний 152F/154F/156F Тип 2
Циліндр к-кт (цпг) 65cc-43мм (палець 10мм)
Накладка глушителя Yamaha JOG (железная) KOMATCU
Артикул: P-4042
Фільтр повітряний скут 2т
Карбюратор К65Д Юпітер
Кольца поршневые м/б 168F (6,5Hp) .STD (? 68,00) HORZA
Артикул: D-2254
Прокладка головки цилиндра КАРПАТЫ SHUK
Артикул: G-2328
Камера (велосипедная) 24 * 2,30/2,50 A/V 48мм VERE
Артикул: K-598648
Палець поршня d-18x53,5mm 168F/170F