Клапаны (пара, голые) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) ZS
Артикул: K-596545
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Набір інструментів 12 предметів
Артикул: 702306
в наявності мало
Мультиинструмент 12 в 1 с чехлом.
Артикул: HT-0540
є в наявності
Переглянуті товари
Штанги ГРМ (толкатели) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) EVO
Артикул: D-320135
є в наявності
Ролик ременя вентилятора з кріпленням ZS1100
Артикул: 610023
в наявності мало
Камера (велосипедная) 24 * 1,75/2,125 YKX (mod.A)
Артикул: K-8027
Свічка запалювання NGK 7829/BP7HS-10
Артикул: V16329
Поршень к-кт 170F 70mm +0,25 (H-47mm, палець 18mm)