Кожух защитный маховика м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (внутренний) DIGGER
Артикул: D-2444
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Поршень 4T GY6 125 0,50 (?53,00) TNT
Артикул: P-171
є в наявності
Кольца поршневые м/б 168F (6,5Hp) 0,50 (? 68,50) DIGGER
Артикул: D-578
є в наявності
Ступица колеса переднего Delta AMG
Артикул: K-5853
Ремень м/б 156F 13*945Lw-7 AMG
Артикул: Z-89903
Шпонка колінвала 5х5х30-35mm 168F/170F
Артикул: 601201
Прокладка редуктора 250сс CF
Артикул: 9302032
Кільця поршневі 168F 68mm STD
Ремінь B-965
Диск зчеплення проміжний 12V метал