Кожух крыльчатки охлаждения ЦПГ м/б 168F/170F (6,5/7Hp, D-160mm) ZS
Артикул: D-1822
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Измерительный щуп (mod. 97-9)
Артикул: I-910
є в наявності
набор надфилей 6 ед.
Артикул: HT-3706
є в наявності
набор напильников 3 ед.
Артикул: HT-3703
Набір інструментів 8 предметів
Артикул: 702305
в наявності мало
Переглянуті товари
Трос сцепления Zonsghen, Lifan 125/150 (1100mm, уп.1шт)
Артикул: S-1286
Клапаны (пара, голые) 4T GY6 125 EVO
Артикул: G-376
Шпильки коромысла (пара) м/б 156F (4Hp) AMG
Артикул: M-41248
Поршень 4T GY6 125 0,50 (?52,90) SUNY (mod.B)
Артикул: P-6773
Кольца 4T GY6 150 .STD (?57,40) KOSO
Артикул: K-60
Прокладки цилиндра (набор) 4T GY6 125 ?52,50mm
Артикул: N-283179
Кольца 4T GY6 150 .STD (?57,40) SUNY (mod.B)
Артикул: K-6849
Карбюратор м/б 156F Y-BOX AMG-2
Артикул: K-597937
Підкрилок заднього крила Laura
Артикул: 9503090
Головка цилиндра м/б 168F (6,5Hp) (голая) DIGGER