Коленвал м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (под конус, ?19mm) (c шестернями) BEST
Артикул: K-597748
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Компрессометр для бензиновых двигателей
Артикул: AT-4001
є в наявності
Набір інструментів 57 предметів
Артикул: 702310
в наявності мало
Набор инструментов 1/4, 46 ед., Cr-V
Артикул: ET-8046
є в наявності
Переглянуті товари
Сухарь клапана (комплект) м/б 170D AMG
Артикул: Z-89068
Мотошина ATV 22/10 -10 AT06 MTS
Артикул: M-47151
Поршень к-кт 168F 68mm STD (H-49mm, палець 18mm)
Артикул: 207466
Кольца Suzuki AD 65 0,75 (?44,75) KOSO
Артикул: K-116
Велосипедная шина 27,5 * 2,125 AC1747 JINDE
Артикул: V-177947
Шина на тачку 4,00-6 4PR з камерою
Пружина клапана Matador 250cc
в наявності мало
Шатун м/б 170N (ZIRKA SH-41) BEST (mod.A)
Артикул: D-4839
Кольца поршневые м/б 168F (6,5Hp) 0,25 (? 68,25) DIGGER