Коленвал м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (под шпонку, ?20mm) (c шестернями) DIGGER
Артикул: D-614
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Пружина ролика сцепления м/б 156F (4Hp) AMG
Артикул: M-41234
є в наявності
Подшипник редуктора мотокоса 6000-2RS 10*26*8 HND
Артикул: S-3005
є в наявності
Поршень к-кт 150cc 57,4мм STD (палець 15мм)
Артикул: 998867
в наявності мало
Поршневая б/п (ЦПГ) для Husqvarna 51 (?45) WOODMAN
Артикул: H-113
Поршень б/п для Husqvarna 268 (?50,00) WOODMAN
Артикул: H-87
Двигатель м/б   170F   (7Hp)   (под конус) AMG-2