Редуктор понижающий м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (с автоматическим сцеплением, под шпонку 20 мм) DIGGER
Артикул: R-273338
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Рейка топливного насоса м/б 170D AMG
Артикул: Z-89015
є в наявності
Шатун м/б 156F BEST
Артикул: S-445502
є в наявності
Трос газу Dakota к-кт 2шт. 83/82см
Артикул: 1102771
Ремінь 17х914Li, із зубами(крупні)
Артикул: 211261
в наявності мало
Кольца поршневые м/б 168F (6,5Hp) 0,50 (? 68,50) ZS
Артикул: D-1828
Поршень к-кт 168F 68mm STD (H-53mm, палець 18mm)