Шестерня регулятора оборотов м/б 168F/170F (6,5/7Hp) DIGGER
Артикул: D-593
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Инструмент для притирки клапанов KOMATCU
Артикул: P-3196
є в наявності
Набір алмазних надфілів 5шт, 140мм HT-3709
Артикул: 702271
в наявності мало
набор инструментов 1/2  1/4, 72 ед.
Артикул: ET-6072SP
є в наявності
набор надфилей 6 ед.
Артикул: HT-3706
Компрессометр для бензиновых двигателей
Артикул: AT-4001
набор плашек M3-M12 и метчиков M3-M12, 20 ед.
Артикул: SD-8020
Набір інструментів 8 предметів
в наявності мало
Переглянуті товари
Втулка шатуна м/б ZS/ZH1100 (15Hp) AMG
Артикул: M-41093
Кольца поршневые м/б 168F (6,5Hp) .STD (? 68,00) DIGGER
Артикул: D-576
Прокладка крышки клапанов м/б 170D AMG
Артикул: Z-88969
Кольца стопорные пальца м/б 168F/170F (6,5/7Hp) EVO
Артикул: D-5330
Шина гироскутер 14 -2,50 TL 6PR AC811 JINDE
Артикул: S-444763
Кнопка руля (ближний - дальний) ЯВА 350 12V EVO
Артикул: K-5920
Прокладка під циліндр 2т d43
Стартер Honda LEAD90, від 5шт -10%
Трос газа Delta (900mm, уп.1шт) ZUMBA