Прокладка крышки блока м/б 168F/170F (6,5/7Hp) TD
Артикул: M-40121
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Шестерня насоса масляного Matador250cc
Артикул: 9308802
є в наявності
Кільця поршневі 170F 70mm STD
Артикул: 207455
є в наявності
Кільця поршневі 80cc 47мм + 0,25
Резинка пластика обдува Yaben 125 EVO
Артикул: N-273698
Сухарь клапана (комплект) м/б 170D AMG
Артикул: Z-89068
Пружина клапана Matador 250cc
в наявності мало
Шатун м/б 170N (ZIRKA SH-41) BEST (mod.A)
Артикул: D-4839
Ремкомплект карбюратора Alpha 70 ZUNA
Артикул: K-5218
Головка циліндра (порожня) 125cc
в наявності мало
Кольца 4T GY6 60 0,50 (?44,50)
Артикул: K-197
Ручки керма 130мм, чорні FL-356
Кільця поршневі 100cc 50мм STD