Клапан впускний (h-84; D-30; d-6,5), випускний (h-83,5; D-26; d-6,5) к-кт 2шт 173F/177F
Артикул: 607007
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
У наявності мало
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Поршень к-кт 177F 77mm +0,25 (палець 18mm)
Артикул: 607031
в наявності мало
Поршень 4T GY6 60 0,25 (?44,25) ST
Артикул: P-8109
є в наявності
є в наявності
Стакан стартера м/б 188F (13Hp, D-65mm), H-69mm) TD
Артикул: Z-89507
Ролики варіатора 6шт, Honda/GY6 16x13 - 8,0г
в наявності мало
Шпилька карбюратора М6/8x135mm 173F/177F/182F/188F/190F
Кільця поршневі 173F 73mm +0,25
Шпилька выпускного коллектора м/б 170D AMG-2
Артикул: S-462519
Фильтр масляный 4T GY6 50-150 KTO
Артикул: M-396
Кольца стопорные пальца м/б 177F (9Hp) AMG