Глушитель м/б 177F/188F (9/13Hp) ZS
Артикул: D-1859
є в наявності
Кольца б/п для Husqvarna 142 (?40mm) HND
Артикул: H-356
є в наявності
Шатун (D-35mm, d-19mm) 173F
Артикул: 602739
в наявності мало
Перехідник гумовий карбюратора з бортом
Артикул: 343148
Артикул: D-1855
Шина 4,10-18 шипована CROSS V022В
в наявності мало
Поршень м/б 188F (13Hp) 0,25 (?88,25) ZS (mod B)