Шатун (D-33mm, d-18mm) 173F/177F STD
Артикул: 999403
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Поршень к-кт 177F 77mm STD (палець 18mm)
Артикул: 607030
є в наявності
Поршневая (ЦПГ) 4T GY6 80 (?47.0) X-STG
Артикул: C-1691
є в наявності
Трос газа ЯВА (1150mm, уп.1шт, желтый)
Артикул: G-789
Головка цилиндра м/б 188F (13Hp) DIGGER