Карбюратор м/б 177F/188F (9/13Hp) (кран, без клапана) DIGGER
Артикул: K-596564
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Фильтр воздушный (в сборе) м/б 177F (9Hp) ZS
Артикул: D-1871
є в наявності
Глушитель м/б 177F/188F (9/13Hp) ZS
Артикул: D-1859
є в наявності
Кольца б/п для Husqvarna 142 (?40mm) HND
Артикул: H-356
Шатун (D-35mm, d-19mm) 173F
Артикул: 602739
в наявності мало
Перехідник гумовий карбюратора з бортом
Артикул: 343148
Шина 4,10-18 шипована CROSS V022В
в наявності мало
Поршень м/б 188F (13Hp) 0,25 (?88,25) ZS (mod B)