Фильтр воздушный (в сборе) м/б 177F/188F (9/13Hp) (масляный) DIGGER
Артикул: F-5103
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Коленвал   м/б   188D (голый под конус) AMG-2
Артикул: K-598861
є в наявності
Сухарь клапана (комплект) м/б 188D AMG
Артикул: Z-89069
є в наявності
Поршень 177F 77mm STD (палець 18mm)
Артикул: 607242
Трубка паливна (метал) 173F
Артикул: 602756
в наявності мало
Кільця поршневі 188F 88mm STD
Штанга ГРМ (толкатель)  м/б   2V188F (дизель) AMG
Артикул: S-462438
Карбюратор м/б 173/177F GP
Артикул: K-2920
Прокладка головки циліндра 173F 73mm, (мідь)
в наявності мало
Фільтр повітряний в зборі Apache
Поршень м/б   2V188F   .STD   (?88,00) (правый) (дизель) AMG
Артикул: P-735313
Кільця поршневі 188F 88mm +0,25
Коленвал м/б 173D (голый под шлицы ?25 mm) BEST