Артикул: 601530
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
РІЗЬБОМІР метричний 0,25-6мм
є в наявності
Измерительный щуп (mod. 97-9)
Артикул: I-910
є в наявності
набор слесарного инструмента, 24 ед.
Артикул: ET-6001
Артикул: ET-6036SP
Набір алмазних надфілів 5шт, 140мм HT-3709
в наявності мало
Набір скальпелів 13шт з тримачем HT-0524
в наявності мало
Переглянуті товари
Камера (велосипедная) 24 * 1,95/2,125 A/V 48мм AMS VERE-4
Артикул: K-597261
Крышка блока двигателя м/б 168F/170F (6,5/7Hp) ZS
Артикул: D-1832
Камера (велосипедная) 18 * 2,125 BBC-2
Артикул: K-596383
Головка циліндра ZS1100 у зборі + форсунка
Камера (велосипедная) 20 * 2,30/2,40/2,50 A/V 48мм VERE
Шатун (D-29,50mm; d-18mm) 168F/170F +0,50mm
Болт генератора ЯВА VCH
Артикул: G-3746
Распредвал ГРМ 4T GY6 125/150 (+звезда) MANLE
Артикул: G-2163
Кольца поршневые м/б 170F (7Hp) .STD (?70,00) ZS