Палець поршня d-18x53,5mm 168F/170F
Артикул: 601154
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Набір скальпелів 13шт з тримачем HT-0524
Артикул: 702230
в наявності мало
Набір плашок з тримачем d-M4/M5/M6/M8/M10 SD-8019
в наявності мало
Артикул: ET-6072SP
є в наявності
Измерительный щуп (mod. 97-9)
Артикул: I-910
є в наявності
Мультиинструмент 12 в 1 с чехлом.
Артикул: HT-0540
Переглянуті товари
Поршень м/б 168F (6,5Hp) 0,50 (?68,50 p-18) DIGGER
Артикул: D-575
Трос сцепления Alpha (1100mm, уп.1шт)
Артикул: S-1294
Кольца 4T GY6 125 1,00 (?53,15) SUNY (mod.B)
Артикул: K-6847
Камера (велосипедная) 14 * 1,75/2,125 natural A/V VERE
Артикул: K-597187
Кольца 4T GY6 150 0,50 (?58,00) SUNY (mod.A)
Крышка блока двигателя м/б 170D AMG
Артикул: Z-88804
Кільця поршневі 152F 52x1,5mm STD
Поршень к-кт 168F 68mm +0,25 (H-49mm, палець 18mm)