Штанга 168F/170F
Артикул: 207573
є в наявності
Натяжитель троса КАРПАТЫ EVO
Артикул: G-557
є в наявності
Прокладка помпи CF 250cc
Артикул: 9302030
в наявності мало
Клапаны (пара, голые) м/б 156F (4Hp) UG
Артикул: K-596920
Поршень к-кт 168F 68mm STD (H-49mm, палець 18mm)