Катушка генератора м/б 168F/170F (6,5/7Hp) BEST
Артикул: K-596598
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Набор инструментов 1/21/4, 56 ед., Cr-V
Артикул: ET-8056
є в наявності
Набір інструментів 12 предметів
Артикул: 702306
в наявності мало
Набір інструментів 8 предметів
Артикул: 702305
в наявності мало
Измерительный щуп (mod. 97-10)
Артикул: I-911
є в наявності
Набір алмазних надфілів 5шт, 140мм HT-3709
Переглянуті товари
Прокладки двигателя (набор) м/б 168F/170F 70mm ZS
Артикул: P-734096
Маховик (обгонная муфта) 4T GY6 125/150 ZUNA
Артикул: O-1967
Головка циліндра (порожня) 125cc
шестерня вторинного вала КПП Z-18
Поршень к-кт 150cc 57,4мм +1,00 (палець 15мм) Китай
Рейка паливного насосу 170F