Колінвал 168F/170F (D шийки-30mm, H-85mm, L-250mm) під конус
Артикул: 207442
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
У наявності мало
Цей товар відправляється наступного дня
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Прокладка редуктора
Артикул: 606054
є в наявності
Карбюратор 152F/154F
є в наявності
Колодки сцепления 4T GY6 125/150 F-64
Артикул: K-2020
Прокладки цилиндра (набор) КАРПАТЫ SHUK
Артикул: P-733270
Штанга 168F/170F
Натяжитель троса КАРПАТЫ EVO
Артикул: G-557
Прокладка помпи CF 250cc
в наявності мало
Клапаны (пара, голые) м/б 156F (4Hp) UG
Артикул: K-596920
Поршень к-кт 168F 68mm STD (H-49mm, палець 18mm)