Муфта сцепления (в сборе) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (вал 19мм) SANJIA
Артикул: M-46381
Опис товару:
диаметр шкива 79мм ширина ручейка 15,8мм высота 14мм
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Толкатели клапанов (комплект) м/б 170D AMG
Артикул: Z-89083
є в наявності
Головка цилиндра м/б 168F (6,5Hp) (голая) DIGGER
Артикул: D-552
є в наявності
Розпилювач жовта лійка 4 отвори
Артикул: 208032
в наявності мало
Трос газа м/б 168F/170F (6,5/7Hp) DIGGER
Артикул: D-603
Артикул: O-230143
Шестерня пускового вала Z-19
в наявності мало
Шпильки коромысла (пара) м/б 156F (4Hp) AMG
Артикул: M-41248
Артикул: Z-88973
Котушка генератора 168F/170F/173F/177F/182F/188F/190F
Карбюратор м/б 168FA LIBA
Артикул: K-596542
Прокладка впускного колектора 156F, (пластик)