Прокладки двигателя (набор) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) ZS
Артикул: D-1840
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Поршень 4T GY6 190 .STD (?63,00) JIN
Артикул: P-2949
є в наявності
Сальники   клапанов (пара) м/б 170D AMG-2
Артикул: S-462025
є в наявності
Кільця поршневі 168F 68mm STD
Артикул: 601124
Ножка кикстартера КАРПАТЫ, ВЕРХОВИНА EVO-2
Артикул: N-270814
Шестерня ведущая м/б 168F/170F (6,5/7Hp) DIGGER
Артикул: D-625
Циліндр к-кт (цпг) 150cc-57,4мм (палець 15мм)