Шкив ремня ведомый 2-х ручейковый под шлицы м/б 168F/170F (6,5/7Hp) DIGGER
Артикул: D-606
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
набор плашек M3-M12 и метчиков M3-M12, 20 ед.
Артикул: SD-8020
є в наявності
набор напильников 3 ед.
Артикул: HT-3703
є в наявності
Набір інструментів 12 предметів
Артикул: 702306
в наявності мало
набор слесарного инструмента, 24 ед.
Артикул: ET-6001
Набір плашок з тримачем d-M4/M5/M6/M8/M10 SD-8019
Артикул: 207352
в наявності мало
Переглянуті товари
Шатун м/б   ZH1115N (дизель) AMG
Артикул: S-462554
Трос газа Delta (780mm, уп.1шт) MANLE
Артикул: T-894
Рычаг сцепления м/б 168F/170F (6,5/7Hp) DIGGER
Артикул: D-619
Вал коромысел м/б 170D AMG
Артикул: Z-88745
Кольца поршневые м/б 170F (7Hp) 0,25 (?70,25) ZS
Артикул: K-597923
Артикул: Z-89015
Шатун м/б 156F BEST
Артикул: S-445502
Трос газу Dakota к-кт 2шт. 83/82см
Ремінь 17х914Li, із зубами(крупні)
Кольца поршневые м/б 168F (6,5Hp) 0,50 (? 68,50) ZS
Артикул: D-1828
Поршень к-кт 168F 68mm STD (H-53mm, палець 18mm)