Катушка генератора м/б 168F/170F (6,5/7Hp) BEST
Артикул: K-596598
є в наявності
Кольца 4T GY6 100 .STD (?50,00) HORZA (mod.B)
Артикул: K-5100
є в наявності
Штанга 168F/170F
Артикул: 207573
Фільтр масляний HIFLO HF165
Артикул: V102864
в наявності мало
Шпилька впускного коллектора м/б 170D AMG
Артикул: Z-89332
Кольца 4T GY6 100 0,25 (?50,25) SUNY (mod.B)
Велосипедная шина 16 * 2,125 YKX
Артикул: V-178204
Поршень к-кт 168F 68mm STD (H-49mm, палець 18mm)