Карбюратор м/б 168F/170F (6,5/7Hp) ZS
Артикул: K-598823
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Розподільний вал
Артикул: 606014
в наявності мало
Кермо TREKKING 25,4x585мм, алюмінієве, чорне AL-069
Артикул: 209282
в наявності мало
Кольца 2T Stels 72 0,50 (?47,50 p-12) оригинал Taiwan SEE
Артикул: K-5539
є в наявності
Шина 4,00 -12 TT ( D Китай) LTK
Артикул: S-5516
є в наявності
Прокладка крышки блока м/б 168F/170F (6,5/7Hp) TD
Артикул: M-40121
Кільця поршневі 170F 70mm STD