Стартер ручной (в сборе) м/б, бензогенератора 177F/188F (9/13Hp, D-195mm) (+стакан) DIGGER
Артикул: S-445446
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Переглянуті товари
Головка цилиндра м/б 188D (голая) DIGGER
Артикул: G-375014
є в наявності
Карбюратор D-26,80mm 182F/188F/190F
Артикул: 607104
є в наявності
Кільця поршневі 188F 88mm STD
Артикул: 999343
Карбюратор D-21mm 173F/177F
Корпус воздухозаборника м/б 177F BEST
Артикул: K-597765
Поршень м/б 188F (13Hp) 0,25 (?88,25) ZS (mod B)
Артикул: D-1885
Поршень к-кт 173F 73mm +0,25 (форкамера