Клапаны (пара, в сборе) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (D-25/H-64, D-24/H-62) DIGGER
Артикул: D-563
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Набір інструментів 7 предметів
Артикул: 702304
в наявності мало
Компрессометр для бензиновых двигателей
Артикул: AT-4001
є в наявності
Набір інструментів 57 предметів
Артикул: 702310
в наявності мало
Переглянуті товари
Руль велосипедный горный (31,8mm) PIT
Артикул: D-323753
є в наявності
Пластина (фіксатор) маслонасоса 1P57QMJ Lifan
Кришка двигуна права 50cc (під щуп)
Чехол сиденья велосипедный
Артикул: D-1366
Наклейка шильдик SCARY MOVIE (хром) (#4720A)
Артикул: N-1421
Наклейка ROSSI (11х14см)
Артикул: N-2876
Крыльчатка охлаждения ЦПГ 4T GY6 125/150 EVO
Артикул: S-198
Велосипедная шина 28 * 1,75 NY 133 FLYING HORSE
Артикул: V-178090
Наклейка на колесо 17/18 KAWASAKI (желтая) (#6058A)
Поршень к-кт 168F 68mm +0,50 (H-49mm, палець 18mm)
Поршень к-кт 4500 43mm (палець 11mm)