Крышка блока двигателя м/б 168F/170F (6,5/7Hp) ZS
Артикул: D-1832
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
Набір інструментів 7 предметів
Артикул: 702304
в наявності мало
Набір інструментів 57 предметів
Артикул: 702310
в наявності мало
Переглянуті товари
Камера (велосипедная) 18 * 2,125 BBC-2
Артикул: K-596383
є в наявності
Головка циліндра ZS1100 у зборі + форсунка
Камера (велосипедная) 20 * 2,30/2,40/2,50 A/V 48мм VERE
Артикул: K-598644
є в наявності
Шатун (D-29,50mm; d-18mm) 168F/170F +0,50mm
Болт генератора ЯВА VCH
Артикул: G-3746
Распредвал ГРМ 4T GY6 125/150 (+звезда) MANLE
Артикул: G-2163
Кольца поршневые м/б 170F (7Hp) .STD (?70,00) ZS