Клапаны (пара, в сборе) м/б 168F/170F (6,5/7Hp) (D-25/H-64, D-24/H-62) DIGGER
Артикул: D-563
Опис товару:
Запропонувати відповідність моделі
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата
Є в наявності
Цей товар відправляється протягом 2—3 днів.
Немає відгуків
З цим товаром купують
набор слесарного инструмента, 24 ед.
Артикул: ET-6001
є в наявності
РІЗЬБОМІР метричний 0,25-6мм
Артикул: 332043
є в наявності
Набор инструментов 1/4, 46 ед., Cr-V
Артикул: ET-8046
набор напильников 3 ед.
Артикул: HT-3703
Переглянуті товари
Клапаны (пара, голые) 4T GY6 50 (L-64.5mm) ZUNA
Артикул: G-2067
Розподільний вал
в наявності мало
Шестерня насоса масляного Matador250cc
Поршень 4T GY6 125 0,25 (?52,75) ZYZ-MP (#VDK)
Артикул: P-2314
Поршень 4T GY6 150 0,50 (?57,90) SUNY (mod.B)
Артикул: P-6786
Поршень к-кт 168F 68mm +0,50 (H-49mm, палець 18mm)
Поршень 4T GY6 125 1,00 (?53,50) SEE (#EVO)
Поршень 4T GY6 150 .STD (?57,40) SUNY (mod.B)
Катушка генератора м/б 168F/170F (6,5/7Hp) BEST
Артикул: K-596598
Прокладки двигателя (набор) м/б 168F/170F 70mm ZS
Маховик (обгонная муфта) 4T GY6 125/150 ZUNA
Артикул: O-1967
Головка циліндра (порожня) 125cc
в наявності мало
шестерня вторинного вала КПП Z-18
Поршень к-кт 150cc 57,4мм +1,00 (палець 15мм) Китай
Рейка паливного насосу 170F